Протизломна фурнітура пластикових вікон – надійний захист від небажаних гостей

У зв’язку з тим, що кількість крадіжок і квартирних пограбувань не зменшується, багато хто замислюється про те, як захистити своє житло від небажаних гостей. Актуальні зараз металопластикові конструкції оснащуються вбудованими протизламними пристосуваннями. Але вартість їх значно вище, ніж ціна на стандартне вікно або балкон. Як бути в цій ситуації?

Вихід є – це антивандальні доповнення, які кріпляться на вже готові системи. Серед доступних – блокатори стандартного типу і ручки протизламні.

Які бувають види захисної фурнітури?

1. Комплект протизламний для вікон. Сюди входять:

  • цапфи грибоподібні;
  • планки у відповідь;
  • інші елементи.

При цьому можна встановити не одну або дві точки замикання, а дев’ять або десять. Причому, як вікнах, так і на дверях. Управління фурнітурою здійснюється централізовано, вона приводиться в дію (замикає) всього лише натисненням однієї ручки.

Цапфи створюються з легованої високоміцної сталі. Відповідні планки фіксуються в самому “тілі” армованого профілю. Тому дана фурнітура має високий ступінь міцності.

2. Захисний комплект для вікон з ручкою, до якої додається ключ або з вбудованим в неї механізмом Secustik. Установка і використання більш зручне, так як для того, щоб привести в дію фурнітуру, не потрібно фізично напружуватися. Акуратний дизайн дозволяє приховати комплект від сторонніх очей, що також є перевагою.

3. Блокатори. Більш прості і більш помітні для оточуючих. Приводяться в дію ручним способом. Установка не займає багато часу.

4. Фахівці виділяють новий механізм Defas від польського виробника. Він відрізняється високим ступенем міцності і дає максимальний захист від злому. Монтаж і обслуговування проводиться без проблем.

На ринку антивандальних механізмів є продукція, яка не завжди відповідає необхідним запитам. Іноді трапляються некондиційні блокатори та інші неякісні пристосування. Тому щоб придбати хорошу противовзломную систему, потрібно звернутися до фахівців, які допоможуть не помилитися і зробити правильний вибір. За порадами професіоналів на одну стулку краще встановлювати кілька блокіраторів.

5. Обмежувач з блокуванням “Акпен” (Туреччина). Принцип його роботи простий: при піднятті ручки вгору або при відведенні її в сторону спрацьовує захисний механізм, який не дає відкрити вікно з зовнішнього боку. Засувки зроблені з металу, тому деформувати їх дуже складно. На одну стулку ставиться 2-4 елемента. Таким чином порушити цілісність конструкції викруткою або фомкой буде неможливо.

6. Ручка Secustik. Її запірний механізм здатний вважається більш стійким. Він не піддається висвердлюванню, так як оснащений додатковою планкою. З внутрішньої сторони нею можна користуватися як зазвичай. Фурнітура часто використовується для віконних систем. Але застосовувати ручку краще не як одиночну захист, а разом з комплектом захисної фурнітури, так ефект буде набагато краще. Крім того, такі ручки на дверях і вікнах зможуть захистити не тільки житло, але і домашніх вихованців і дітей від падіння з висоти.

Антивандальна фурнітура виконує не тільки запірну функцію. При її виявленні злочинець може просто злякатися покарання, залишивши свої задумки про крадіжку. На додаток можна придбати систему сигналізації, яка зможе оповістити про небажану проникненні на особисту територію.